06 września, 2014

WYSOKIE LOTY ! ! !

Dla kilkunastu Koleżanek i Kolegów z wolsztyńskiego oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego dzień dzisiejszy był dniem naprawdę szczególnym. Wznieść się na wysokość kilkuset metrów nad ziemię, podziwiać znany dotychczas z zupełnie innej perspektywy krajobraz naszej pięknej Ziemi Wolsztyńskiej i, w pewnym sensie, poczuć się wolnym jak ptaki - to przeżycia niedostępne codziennie. Mało tego że lataliśmy po niebie Wolsztyna i okolicy, to naszym pilotem był nie kto inny tylko aktualny motolotniowy wicemistrz świata - pan Henryk Orwat (na zdjęciu czwarty od prawej strony).
Nasze I Bardzo Bliskie Spotkania z Lotnictwem odbyły się w Ośrodku Szkolenia Lotniczego Zespołu Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie, gdzie jednocześnie mieści się Szkoła Motolotniowa HENOR prowadzona przez wicemistrza świata Henryka Orwata, któremu bardzo dziękujemy za bezpieczne i pełne wrażeń loty.
Gorąco dziękujemy także Kol. Kindze Pluskocie i całemu ognisku ZNP w Zespole Szkół Rolniczych i Technicznych za perfekcyjne pod każdym względem zorganizowanie imprezy.
Szczerze gratulujemy także dyrektorowi ZSRiT w Powodowie Kol. Jerzemu Rusinowi posiadania tak pięknej bazy lotniczej. Chyba nie wiele jest w Polsce szkół, które swoim uczniom mogą zaoferować (dosłownie!) TAK WYSOKIE LOTY! Panu Dyrektorowi dziękujemy także za życzliwość i umożliwienie zorganizowania tej imprezy na terenie ZSRiT. 
Bardzo możliwe, że spotkania z lotnictwem wejdą na stałe do kalendarza imprez wolsztyńskiego Oddziału ZNP. 
Zachęcamy do odwiedzania stron internetowych motolotniowego wicemistrza świata pana Henryka Orwata (HENOR) praz Zespołu Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie (ZSRiT) - warto!

Parę dni temu rozpoczął się
Nowy Rok Szkolny
W związku z powyższym, wszystkim wolsztyńskim Nauczycielom
życzymy
WYSOKICH LOTÓW
przez całe najbliższe dziesięć miesięcy.

Łączna liczba wyświetleń