Dnia 26 czerwca 2026 r. mieliśmy przyjemność
uczestniczyć w uroczystości ukończenia szkoły podstawowej przez
uczniów klas ósmych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kębłowie.
Serdecznie dziękujemy dyrekcji P. Renacie Mogilańskiej za pamięć
i zaproszenie.
Przepiękne pożegnanie przygotowała wraz z
uczniami P. Magdalena Muńko-Wróbel. Było dużo łez wzruszenia,
mnóstwo podziękowań i bardzo przyjazna atmosfera. Gratulujemy
absolwentom i życzymy odpoczynku podczas rozpoczynających się
wakacji!










