26 czerwca, 2026

Zakończenie klas ósmych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kębłowie

 

Dnia 26 czerwca 2026 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystości ukończenia szkoły podstawowej przez uczniów klas ósmych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kębłowie. Serdecznie dziękujemy dyrekcji P. Renacie Mogilańskiej za pamięć i zaproszenie.
Przepiękne pożegnanie przygotowała wraz z uczniami P. Magdalena Muńko-Wróbel. Było dużo łez wzruszenia, mnóstwo podziękowań i bardzo przyjazna atmosfera. Gratulujemy absolwentom i życzymy odpoczynku podczas rozpoczynających się wakacji!













Łączna liczba wyświetleń